poniedziałek, 13 sierpnia 2012

BlackRune jednym ze sponsorów DMP 2012!!
 
Spotkał nas wielki zaszczyt zostania jednym ze sponsorów Drużynowych Mistrzostw Polski w Warhammer Fantasy Battle, które w tym roku odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim. To były długie dwa dni i naprawdę krótka noc. Dziesiątki drużyn, ponad dwustu graczy i tylko jedna pasja - bitwy toczone w Starym Świecie.


 
Gracze rozegrali łącznie pięć rund, które miały wyłonić Drużynowego Mistrza Polski roku 2012. W sobotę odbyły się pierwsze trzy rundy turnieju. Następnego dnia - uczestnicy rozegrali kolejne dwie potyczki. Cały turniej i tytuł DMP 2012 zdobyła drużyna NEMEZIS - Canalinhos. Gratulacje chłopaki!
   

Cały turniej toczył się w świetnej atmosferze. Pomimo licznych i krwawych wojen jakie miały miejsce na bitewnych stołach, wszyscy uczestnicy chadzali po Puszkinie ( tj. I Liceum przy ulicy Puszkina w Gorzowie Wlkp.) z uśmiechem na ustach.

Pomimo, że w wielkiej sali odbywał na się turniej nikt nie zapominał o integracji. Karcianki, planszówki i turniejowy poker sprawiały, że także po 22.00 gra toczyła się nadal. Nowo powstałej znajomości z "Przystanią Gier" nie zepsuł nawet planszowy Munczkin.Trzeba wspomnieć także o tytanicznym wysiłku sędziów, którzy wykazali się ogromnie silną wolą i iście krasnoludzkim zdrowiem, gdyż po zaledwie kilku godzinach snu wznowili prowadzenie turnieju. Panowie - wielki szacunek za profesjonalną organizację Mistrzostw! 
Przez cały okres trwania DMP mogliście nas spotkać na stoisku, gdzie prezentowaliśmy nasze Czarne Runy. Dziekujemy Wam wszystkim za zainteresowanie i za liczne wskazówki dotyczące dalszego ulepszania naszych produktów!

Drużynowe Mistrzostwa Polski za Nami. Gracze wrócili do domu, a niektórzy zostali, by jeszcze trochę pograć. Wiecie jednak co jest najlepsze? To, że już w czwartek widzimy się na ETC (European Team Championship)!!!

Do zobaczenia i niech Czarna Runa zaprowadzi Was wszystkich do Gorzowa!

Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz