Torba "HORDE"


Stworzyliśmy torbę, która ma za zadanie spełnić wasze najbardziej śmiałe oczekiwania. Jest wytrzymała, praktyczna, a przede wszystkim pojemna, gdyż zmieści się w niej aż 180 modeli!  
 

Materiał użyty do produkcji torby jest niezwykle wytrzymały i trwały. Torba jest przez to niepodatna na rozcięcia, zgniecenia oraz przytarcia. Wszystko po to, by Twoja horda była gotowa do bitwy w każdych warunkach!


Wojsko nic nie znaczy bez swego generała i jego wnikliwej taktyki. Zadbaliśmy o to, by każdy dowódca miał swą wiedzę przy sobie. Torba wyposażona jest w zapinaną na zamek kieszeń, która jest doskonałym miejscem na przenoszenie książek, podręczników oraz akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki. Dodatkowo od wewnątrz umieściliśmy foliową przegrodę na rozpiskę, by każdy przywódca miał pełną kontrolę nad swoim wojskiem.Doskonale wiemy jak cenny jest każdy pojedynczy żołnierz na polu bitwy. Wykorzystaliśmy lata naszego doświadczenia na znalezienie gąbki, która zapewniałaby całkowitą ochronę modeli. Każda ze 180 figurek mieszczących się w torbie jest w pełni zabezpieczona przed zgnieceniem i odpryskami farby. OPIS
  • Torba w kolorze czarnym o wymiarach 385x285x200mm z uchwytem
  • pasek na ramię
  • 5 gąbek na 36 modeli (rozmiar pojedynczego otworu 50x25x25mm)
  • 6 separatorów o grubości 1cm, w tym 5 sztuk separatora doklejonych do gąbek


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz