Torba "HEAVY"

  
Coś dla miłośników systemu Warhammer 40k. Używając tej torby, możesz bez problemu przenosić nie tylko piechotę, lecz przede wszystkim „cięższy sprzęt”! Zabierz na pole bitwy zastępy swoich żołnierzy, dołącz do nich Rhinosy oraz Landridera i wyślij heretyków oraz zielonoskórych tam gdzie ich miejsce!
 "HEAVY" wyposażona jest w zapinaną na zamek kieszeń, w której możesz przenosić książki, podręczniki oraz akcesoria przydatne podczas rozgrywki. Od wewnątrz natomiast umieściliśmy foliową przegrodę na rozpiskę, by każdy przywódca miał pełną kontrolę nad swoim ciężkim sprzętem.


Materiał użyty do produkcji torby jest niezwykle wytrzymały i trwały. Torba "HEAVY" jest przez to niepodatna na rozcięcia, zgniecenia oraz przytarcia. Wszystko po to, by Twoje pojazdy były gotowe do walki w każdych warunkach!

Podczas bitwy "ciężki sprzęt" jest na wagę zwycięstwa. Torba "HEAVY" posiada w swoim zestawie gąbkę, która zapewnia doskonałą ochronę modeli. Wszystkie pojazdy oraz każda ze 108 figurek mieszczących się w torbie - są w pełni zabezpieczone przed zgnieceniem i odpryskami farby.

OPIS
  • Torba w kolorze czarnym o wymiarach 385x285x200mm z uchwytem
  • pasek na ramię
  • 1 gąbka na pojazdy (wymiary wycięć: 11cm x 20cm oraz 11cm x 9,5cm)
  • 3 gąbki na 36 modeli (rozmiar pojedynczego otworu 50x25x25mm)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz