Torba "SUPPORT"


"SUPPORT" to torba, która doskonale sprawdza się podczas przenoszenia nieco mniejszej ilości modeli.  Jest idealna na niewielkie potyczki lub jako wsparcie dla torby "HORDE". Nadciąga wsparcie!


 

Tak jak przy innych Czarnych Runach - do produkcji użyliśmy niezwykle wytrzymałego i odpornego materiału. Żadnych rozcięć, zgnieceń czy pęknięć! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wsparcie musi dotrzeć na miejsce bez względu na wszystko!Torba "SUPPORT" posiada
zapinaną na zamek kieszeń, którą można wykorzystać na przenoszenie akcesoriów, książek oraz notatek niezbędnych przy rozgrywaniu bitew. Ponadto od wewnątrz znajduje się foliowa przegroda na rozpiskę. Wszystko to gwarantuje dobranie odpowiedniej taktyki oraz zastosowanie jej na polu bitwy.W torbie mieści się dokładnie 108 figurek, które są zawsze gotowe do gry. Zaprojektowane przez nas gąbki są niezwykle sprężyste, a do tego bardzo wytrzymałe. Dzięki temu każdy model w torbie "SUPPORT" jest całkowicie zabezpieczony przed zgnieceniem oraz odpryskami farby.
OPIS
  • Torba w kolorze czarnym o wymiarach 385x285x130mm z uchwytem
  • pasek na ramię
  • 3 gąbki na 36 modeli (rozmiar pojedynczego otworu 50x25x25mm)
  • 4 separatory o grubości 1cm, w tym 3 sztuki separatora doklejone do gąbek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz